Menüü

Crocs™ Stomp Lined Clog Stucco

Crocs™ Stomp Lined Clog Stucco

79,99 € 71,99 €

Liikuge tugevalt ja andke maale teada, kes on boss. Stomp Collectionil on stiilsed liialdatud tallad, mis on ülemäära tursked ja julged, kuid tunduvad siiski jalgades kerged.

Unisex*

  • M9W11
  • M7W9
  • M6W8
  • M8W10
  • M4W6
Tootekood: 208546-160 Kaubamärk: CROCS Ühik: paar Laoseis: 18

Liikuge tugevalt ja andke maale teada, kes on boss. Stomp Collectionil on stiilsed liialdatud tallad, mis on ülemäära tursked ja julged, kuid tunduvad siiski jalgades kerged. Stomp Collection dramaatiliste proportsioonidega, mis tõstavad selle loomupärast julgust ja kõiki isikupärastamise võlusid, võimaldab teil trampida oma pilkupüüdva rütmi järgi. Stomp Voodriga ummistuse detailid: 5,5 cm / 2,1 tolli kontsa kõrgus Kerge konstruktsioon Liialdatud ümbristald Täielikult vooderdatud sisemus Pööratav seljarihm Vormitud Croslite™ pealispind Keskmise pahkluu krae kõrgus tagab demokraatliku istuvuse Kohandatav Jibbitz™ amulettidega Dual Crocs Comfort™: õndsalt toetav. Pehme. Hälli mugavus.

Astuge nii, et maa väriseb, ja näidake kõigile, kes on boss. Kollektsiooni Stomp jalatsid on stiilsete paksude taldadega, mis on julgelt kogukad, ent ei muuda siiski jalatseid jalas raskeks. Julged jalatsid on dramaatiliste mõõtmetega ning talismanidega isikupärastatavad, seega ei jää te kollektsiooni Stomp kasuks otsustades kindlasti märkamatuks.

Jalatsite Stomp Lined Clog omadused:

5,5 cm kontsad

Kerge struktuur

Ülipaks tallamuster

Seest üleni voodriga

Karvane pöörlev kannarihm

Vormitud pealised Croslite™

Pahkluu keskosani küündivad jalatsid sobivad igaühele

Jibbitz™’i talismanidega isikupärastatavad

Dual Crocs Comfort™: imeliselt toestavad. Pehmed. Jalga hellitavalt mugavad.