Menüü

Mis eristab Crocs vihmasaapaid teistest kummikutest?

Kevad on kohal. Sulav lumi ja vihmasajud panevad meid taaskord mõtlema kuidas hoida jalad soojas ning kuivana?

Kummikud on praktilised jalatsid, mida saab kasutada erinevates tingimustes ja mitmel aastaajal. Kindlad kaaslased metsas kõndimiseks, aiatöödel,  kalapüügil, paadisõidul, lompides mängimiseks ja lörtsise ilmaga tänavatel kõndimiseks. Kui tald on paksem, võib kummikuid kasutada kuni hilissügiseni välja, isegi talve alguses. Nagu kõikide jalanõudega on ka kummisaabaste puhul tähtsal kohal see, et valitaks õige suurus. Kui valitakse liiga suur number, siis hakkab saabas jalas loksuma. See kulutab alguses ära jalas kantava soki ja hiljem hõõrub marraskile ka kannad. Tänu sellele on lapse sammud kohmakad, mis omakorda suurendab komistamise tõenäosust.  Samuti on oluline, et saabas oleks elastne ja pakuks jalavõlvile tuge, sest lapsed tihti hüppavad ning mängivad ebatasasel pinnal. Tald peaks olema ka hea haakuvusega, et vähendada libisemise ohtu. Kõige parem oleks kui saapa mustriosa oleks tehtud hea kvaliteediga kummimaterjalist, et saabas ei muutuks raskeks ja libedaks ka madalatel temperatuuridel. Mida me siis ootame kummikutest? Kummikud peaksid olema soojapidavad, hoidma jalad kaitstud külma, vihma ja lörtsi eest kuid samas peaksid nad olema ka mugavad, kerged ja vastupidavad. Lähtudes nendest tingimustest valitigi kahel järjestikusel aastal Crocs lastekummik Rootsis läbiviidud testidel parimaks vihmasaapaks. Erinevaid kummikuid testiti nii laboratooriumites kui ka tarbijate endi poolt praktilistes tingimustes. Mis tõi võidu? Peamine põhjus on kindlasti materjal, millest on saapad valmistatud. Nimelt Crocs  ei tooda kummikuid vaid vihmasaapaid. Kõik Crocs vihmasaapad on valmistatud Croslite materjalist, mis väliselt meenutab küll kummi aga tegelikult on tegemist hoopis teise materjaliga, mida iseloomustab:

1. Toestus. Kõikide Crocs jalatsite tallakuju jälgib jala loomulikku anatoomiat.  Toestab risti– ja pikivõlvi, mis tagab just eriti laste puhul jala loomuliku ja normaalse arengu.


2. Soojus. Croslite'i üks omadus on, et kõndimisel tekkiv soojus talletatakse ning ei lasta saapast välja. Samas töötab Croslite ka vastupidiselt ehk ei lase väljas olevat külma sisse. Nagu me kõik oleme tundnud, hakkavad esimesena külmetama varbad. Seega ei ole tähtis kui soe on säär või sisevooder, tald peab blokeerima külma ja Croslite materjal just seda teebki!


3. Elastsus. Croslite on oma omaduselt väga elastne materjal ja ei muutu külmaga rabedaks. Tema sulamis- ja külmumistemperatuur on äärmiselt kõrge ning tänu sellele ei ole ohtu, et saapad külmaga jäigaks lähevad või halvimal juhul lausa pooleks murduvad ega päikese käes aja möödudes rabedaks muutuks. Samuti kergendab elastne tald ka väiksematel lastel kõndimist.4. Kergus. Croslite materjalist valmistatud saapad on kõik äärmiselt kerged, mistõttu ei teki jalgadel lihasväsimust ja sokid püsivad ilusti jalas.


5. Mugavus. Croslite pehmeneb kandmisel ja vormub täpselt nii nagu sinu jalg seda tahab, seega on saapad justkui sinu jala järgi valatud.


6. Innovatiivsus. Uudne materjal ja erksad värvitoonid! Lisaks on müügil ka vahvad Jibbiz nööbid, millega saab Crocs saapaid isikupärasemaks kaunistada.

 

Kui otsid kummikuid mis on stiilsed, mugavad ja ülikerged, siis Crocs™ erinevate mudelite näol oled sa need endale leidnud! Selliseid retro välimusega vihmasaapaid nagu Jaunt Shorty boot Sa mujalt ei leia! Lisaks on viimasel aastal juurde tekkinud Freesail ja FreesaiL Chelsea mudel, mis annab juurde naiselikkust. Laste vihmasaapa valikusse on Handle It sangadega mudeli kõrvale tulnud avarama ja kõrgema sääreosaga Bump It Boot vihmasaapad. Ideaalsed kaaslased linnatänavale, lasteaeda, koduaeda või seenelkäiguks. Mugavus, vastupidavus ja kergus ruulivad!

     

 

Minu lasteaias käivad lapsed said Märtsi alguses juba Crocs vihmasaapad jalga ja külmetavate varvaste kohta pole kordagi kaebusi tulnud ei asjaosalistelt, ega õpetajatelt :) Porilombid on lubatud!

Millal teie lapsed ja loomulikult ka ise talvesaapad vihmasaabaste vastu vahetasite?

 

Kõik rõõmud ja mured on jagamiseks, tehke ka teie seda siin kummikute teemal.

 

Maret