Menüü

Kuidas inetutest Crocsidest sai ülemaailmne (moe)edulugu

Anne & Stiili veebijuht Keilit Aedma kirjutas hiljuti Eesti Päevalehes artikli, kus ta kirjeldab miks just Crocsid on 2021. aasta ihaldatuimad jalavarjud.

 

Paljud on tõotanud, et ei pane Crocse iialgi jalga, aga pidanud oma sõnu sööma, sest mugavamaid ja lõbusamaid jalatseid pole olemas. Ootamatult on Crocsidest saanud 2021. aasta ihaldatumad jalavarjud. 

Crocsid ei vaju veepõhja. Fotol Justin Bieberi kollased Crocsid ja kaheksa erilist jibbitz’it.

Nii mõnigi jalavari on aastate jooksul saanud kahesugust tähelepanu: ühed armastavad ja teised vihkavad. Ei Nike kossutossud Foamposite, New Balance’i botased 990 ega ka luksusmargi Balenciaga populaarsed ketsid Triple S ole saanud nii palju tagasisidet kui Crocsid. Ajakiri Time nimetas Crocsid 2010. aastal lausa üheks maailma 50-st hullemast leiutisest. Kuigi kõik justkui vihkaksid Crocse, on need iroonilisel kombel ülimalt popid. Neid kannavad paljud staaridki, nt Justin Bieber ja Rihanna, ning Ameerika Ühendriikide president George W. Bush ja Ühendkuningriigi tulevane kuningas prints George. Muide, kui kuninglik võsuke tumesiniste Crocsidega pildile jäi, kasvas Crocside müük amazon.comi esindaja sõnul 1500%.

Edasi lugemiseks külasta Eesti Päevalehe artiklit siit