Menüü

Kuidas hoolitseda oma Crocside eest, et need kestaksid kaua?

Crocsid on oma laia mudelivaliku tõttu nii lastele kui täiskasvanutele olemas pea igas kodus.

Crocs jalanõud on oma laialdase tuntuse saavutanud tänu mugavusele ja vastupidavusele. Et tagada Crocside pikaaegne hea välimus ja funktsionaalsus, on oluline nende eest õigesti hoolitseda. Jagame teiega mõningaid praktilisi näpunäited, kuidas hoolitseda Crocside eest, et saaksid oma lemmikpaarist tunda rõõmu pikki aastaid.

  1. Puhasta Crocse regulaarselt 

Puhasta oma Crocse regulaarselt!

Iga kord kui jalanõud määrduvad või saavad tolmuseks, vii läbi kerge kiirhooldus. Kui lükkad puhastamist edasi, siis paakub mustus materjali pooridesse ning hiljem on seda sealt palju raskem või hoopis võimatu kätte saada. 

Kasuta vett ja pehmet harja või nuustikut pori ja tolmu eemaldamiseks. Vajadusel kasuta õrnalt seebisegust vett. Lase Crocsidel enne uuesti jalga panekut õhu käes kuivada.

 

  1. Väldi Crocside jätmist kuuma kätte 

Kuna Crocsid on populaarsed saunajalatsid, peaksid teadma, et lavale neid siiski kaasa võtta ei tohi. Samuti ära kuivata oma Crocse saunalaval või 

ülemäära kuumal radiaatoril. Palaval suvepäeval ära jäta Crocse autosse - päikeselise ilmaga on auto salongi temperatuur võrreldav sauna temperatuuriga! 

Crocs jalanõud on valmistatud patenteeritud Croslite™ materjalist, mis on tänu oma ainulaadsetele omadustele äärmiselt kerge, pehme, kohandub täiuslikult jala kujuga ja tagab tõhusa õhuvahetuse jalatsite sees. See väärt omadustega materjal aga ei ole kuumakindel, mistõttu jalatsid kuuma käes deformeeruvad ja/või tõmbuvad kokku!

  1. Ära jäta oma Crocse pikaks ajaks päikese kätte

Crocs_Puhastus.png (1.63 MB)Ära jäta Crocse pikaks ajaks päikese kätte! Päikesevalgus ei mõjuta mitte ainult Crocse, vaid igat tüüpi jalatseid. Otsest päikest tuleb vältida mitmel

 põhjusel. Esiteks kütab päike (eriti tumedat värvi) jalanõud tulikuumaks. Kui sa neid siis jalga hakkad panema, on tunne, nagu astuksid tulisele pliidirauale! Teiseks võib tuulevaiksel päeval päike kütta pinnad ja õhu väga kõrgete temperatuurideni, mis põhjustab eelmises punktis mainitud deformeerumist ja kokkutõmbumist. Kolmandaks on päike väga tugev pleegitaja ning sinu lemmik-crocsid lihtsalt kaotavad oma ilusa värvi.

  1. Hoia oma Crocsid eemal teravatest esemetest 

Väldi teravate ja abrasiivsete esemetega kokkupuudet. Kui pakid oma Crocsid kaasa reisikotti, siis jälgi, et samas kotis ei ole esemeid, mis võivad jalanõusid torgata või kraapida. Vastasel korral muutuvad su armsad Crocsid kiirelt kriimuliseks ja kui pealispind on kahjustunud, hakkab jalats ka kiiremini oma omadusi kaotama. 

  1. Ära kasuta tugevaid kemikaale

Ära kunagi puhasta Crocse tugevate kemikaalidega! Tugevalt happelised, abrasiivsed ja kontsentreeritud kemikaale sisaldavad plekieemaldajad rikuvad su Crocsid jäädavalt! Kasuta alati õrnemaid puhastusvahendeid (vedelseebi lahus, nõrk nõudepesuaine lahus, Super10 lahja lahus). Vajadusel kasuta spetsiaalset Croc Shine poleerijat, mis aitab taastada Crocside pinnaläike ja peidab väiksemad kriimud.

  1. Hoiusta Crocse õigesti

Hoiusta oma Crocse korralikult, et vältida

 nende kahjustamist või deformeerumist. Ära aseta hoiustatud Crocside peale teisi esemeid. Raskuse mõjul vajuvad Crocsid vormist välja. Hoia Crocse siseruumides, kardina või uksega kingakapis, mis ei asu otsese päikese käes.

Sobivaimad hoiustamistingimused on jahe ja kuiv koht. Vajadusel kasuta jalatsite sees toestust (parema võimaluse puudumisel näiteks kasvõi nutsudesse keeratud paber), et säilitada nende vorm.

Hoolitse oma Crocside eest ja su nad jäävad pikaks ajaks ilusaks,  mugavaks ja funktsionaalseks ning pakuvad sulle rõõmu pikaks ajaks!

Naudi oma Crocse!