Menüü

Crocside päeva ajalugu

 

CROCSIDE PÄEVA AJALUGU

Mõned inimesed armastavad neid ja mõned mitte, kuid hoolimata sellest, on Crocsipäev 23. oktoobril iga-aastane üritus. Uskuge või mitte, Crocsid loodi algselt paadikingana. Disain “Beach” avalikustati 2002. aastal just nende jalatsite jaoks ideaalsel üritusel: Fort Lauderdale'i paadinäitusel. Kingad olid nii menukad, et sel päeval müüdi neid lausa 200 paari ja aja jooksul on Crocse müüdud kokku üle 300 miljonit paari! Kokkuvõtteks võib öelda, et igal ajahetkel näitab keegi kuskil oma Crocse!

Ettevõte Crocs alustas teistsuguse juhtimise all peamise ideega toota nö vahutallaga cloge. 2004. aastal ostis Crocs välja Foam Creations Company, et kindlustada vahu baasil valmistatud vaigu nimega Croslite.

Tuli välja, et paljud ortopeedid reklaamisid vahtu, kui jalgu abistavat toodet, kuna vaht vormib end vastavalt kandja jala täpsetele proportsioonidele.

Sellest ajast peale on Crocsid hakanud elama oma elu. Crocs on rahvusvaheline nähtus, mida müüakse enam kui 90. riigis üle maailma. Kui kannate Crocse, on teil need juba tõenäoliselt olemas mitmes värvitoonis. Crocsid on tegelikult olemas peaaegu kõigis vikerkaarevärvides, ka meie e-poest leiad üle 100 erineva värvi (-kombo):
Crocs Clog @ Nordicoutdoor, Crocs

National Croc Day ei puuduta ainult kingi. See tähendab ka oma elu lihtsaks, kuid nauditavaks muutmist. Mõelge sellele järgmisel korral, kui jalutate oma lavendlicrocsidega ja kandke neid uhkusega!