Menüü

REIMA Topakka 5100109A Black

REIMA Topakka 5100109A Black

79,95 € 63,96 €

Need on Reima kõige karmimad ja ruumikamad talvepüksid. Soome keeles kirjeldab "topakka" kedagi, kes on sihikindel, reipas ja energiline. See kirjeldab ka seda kangast: see ei anna kergesti järele, kuid on vastupidav kulumisele.

Reima soovib võimaldada igale lapsele aktiivse lapsepõlve ja lapsed on ainulaadsed. Mõnel lapsel on ümar kõht, teistel aga kõhn. Tänu ruumikale lõikele ja reguleeritavale vöökohale sobib see stiil kõigile. Need pluss-suuruses laste talvepüksid on kuulunud Reima kollektsiooni nii kaua, et igaüks, kes mäletab, millal neid esmakordselt tutvustati, on ilmselt juba pensionil.

Kõik õmblused on veekindlad
Väga vastupidav materjal
Pluss suurus, ruumikas lõige!
Fellex® isolatsioon
Tõmblukuga tasku
Elastne, reguleeritav vöökoht
Takjapaelaga reguleerimine sääreotstes
Säärte otstes lumelukud

Juunior riided*

  • 128
  • 134
  • 110
  • 140
  • 116
  • 122
  • 152
Tootekood: 5100109A-9990 Kaubamärk: REIMA Ühik: paar Laoseis: 8

Need on Reima kõige karmimad ja ruumikamad talvepüksid. Soome keeles kirjeldab "topakka" kedagi, kes on sihikindel, reipas ja energiline. See kirjeldab ka seda kangast: see ei anna kergesti järele, kuid on vastupidav kulumisele. Reima soovib võimaldada igale lapsele aktiivse lapsepõlve ja lapsed on ainulaadsed. Mõnel lapsel on ümar kõht, teistel aga kõhn. Tänu ruumikale lõikele ja reguleeritavale vöökohale sobib see stiil kõigile. Need pluss-suuruses laste talvepüksid on kuulunud Reima kollektsiooni nii kaua, et igaüks, kes mäletab, millal neid esmakordselt tutvustati, on ilmselt juba pensionil. Kõik õmblused on veekindlad Väga vastupidav materjal Pluss suurus, ruumikas lõige! Fellex® isolatsioon Tõmblukuga tasku Elastne, reguleeritav vöökoht Takjapaelaga reguleerimine sääreotstes Säärte otstes lumelukud