Menüü

REIMA Timola Black

REIMA Timola Black

139,99 € 111,99 €

Vastupidav, veekindel juunioride talvejope, millel on linna välimus ja kõik olulised lumespordi funktsioonid. Sirge lõige.

Kõik õmblused on veekindlad;
Vastupidav materjal;
Fellex® isolatsioon;
Turvaline, eemaldatav ja reguleeritav kapuuts;
Reguleeritavad kätised;
Tõmblukuga taskud, suusapassi tasku varrukal;
Tõmblukuga rinnatasku;
Tõmblukuga sisemine rinnatasku alates suurusest 116;
Reguleeritav alläär, lumelukk vöökohal;
Suusafunktsioonid;
Vett ja mustust hülgav viimistlus BIONIC-FINISH®ECO;
Tuulekindel;
100% taaskasutatud isolatsioon;
Peamine materjal, vooder ja isolatsioon bluesign® heakskiidetud materjal.
Peske eraldi pahupidi. Sulgege tõmblukud ja takjapaelad. Ärge kasutage pleegitusainetega pesuaineid. Ärge kasutage pesupehmendajat. Eemaldage rõivas pärast pesuprogrammi lõppu, et vältida värvimuutust. Lubatud trummelkuivatus või kuivatuskapp (max 40 °C).

Juunior riided*

  • 134
  • 146
Tootekood: 5100279A-9990 Kaubamärk: REIMA Ühik: tk Laoseis: 2

Vastupidav, veekindel juunioride talvejope, millel on linna välimus ja kõik olulised lumespordi funktsioonid. Sirge lõige. Kõik õmblused on veekindlad; Vastupidav materjal; Fellex® isolatsioon; Turvaline, eemaldatav ja reguleeritav kapuuts; Reguleeritavad kätised; Tõmblukuga taskud, suusapassi tasku varrukal; Tõmblukuga rinnatasku; Tõmblukuga sisemine rinnatasku alates suurusest 116; Reguleeritav alläär, lumelukk vöökohal; Suusafunktsioonid; Vett ja mustust hülgav viimistlus BIONIC-FINISH®ECO; Tuulekindel; 100% taaskasutatud isolatsioon; Peamine materjal, vooder ja isolatsioon bluesign® heakskiidetud materjal. Peske eraldi pahupidi. Sulgege tõmblukud ja takjapaelad. Ärge kasutage pleegitusainetega pesuaineid. Ärge kasutage pesupehmendajat. Eemaldage rõivas pärast pesuprogrammi lõppu, et vältida värvimuutust. Lubatud trummelkuivatus või kuivatuskapp (max 40 °C).