Menüü

REIMA Taival 5200032A Melange Grey

REIMA Taival 5200032A Melange Grey

89,95 € 71,96 €

Laste termiline aluskihi komplekt, mis on valmistatud ülipehmest žakaarvillasest kudumisest täiusliku temperatuuri kontrollimiseks. Ideaalne aastaringseks kasutamiseks.

See laste termiline aluskihi komplekt on valmistatud ülipehmest žakaarvillasest kudumisest ja sobib suurepäraselt igasugustele temperatuuridele. Materjal tundub naha vastu pehme tänu lamedatele, hõõrdumisvabadele õmblustele. Venivast kudumisest kootud disainil on liibuv, mis võimaldab liikumist. Reima kõige soojem aluskihikomplekt lastele sobib ideaalselt nõlvadele, kuid seda saab kanda ka aastaringselt.

Polüamiid lisab peenele meriinovillale vastupidavust
Vill sobib ideaalselt temperatuuri reguleerimiseks
Pehmed, lamedad õmblused täiendava mugavuse tagamiseks: ei hõõrdu
Külma ilma jaoks
Elastne vöökoht
Pikem alläär taga lisakaitseks
Kõikjal žakaarkootud muster

Juunior riided*

  • 160
Tootekood: 5200032A-9404 Kaubamärk: REIMA Ühik: tk Laoseis: 1

Laste termiline aluskihi komplekt, mis on valmistatud ülipehmest žakaarvillasest kudumisest täiusliku temperatuuri kontrollimiseks. Ideaalne aastaringseks kasutamiseks. See laste termiline aluskihi komplekt on valmistatud ülipehmest žakaarvillasest kudumisest ja sobib suurepäraselt igasugustele temperatuuridele. Materjal tundub naha vastu pehme tänu lamedatele, hõõrdumisvabadele õmblustele. Venivast kudumisest kootud disainil on liibuv, mis võimaldab liikumist. Reima kõige soojem aluskihikomplekt lastele sobib ideaalselt nõlvadele, kuid seda saab kanda ka aastaringselt. Polüamiid lisab peenele meriinovillale vastupidavust Vill sobib ideaalselt temperatuuri reguleerimiseks Pehmed, lamedad õmblused täiendava mugavuse tagamiseks: ei hõõrdu Külma ilma jaoks Elastne vöökoht Pikem alläär taga lisakaitseks Kõikjal žakaarkootud muster