Menüü

REIMA Reach 5100067C Light turquoise

REIMA Reach 5100067C Light turquoise

179,99 € 143,99 €

Reimateci laste lumekombinesoon funktsionaalsete lumespordiga tegelemiseks sobivate detailidega. Rohkelt taskuid ning mitmekülgselt reguleeritav. Veekindel ja õhku läbilaskev. Sirge lõige.

Juunior riided*

  • 92
Tootekood: 5100067C-7091 Kaubamärk: REIMA Ühik: tk Laoseis: 1

Reimateci laste lumekombinesoon funktsionaalsete lumespordiga tegelemiseks sobivate detailidega. Rohkelt taskuid ning mitmekülgselt reguleeritav. Veekindel ja õhku läbilaskev. Sirge lõige. 

See Reimateci veekindel laste kombinesoon on niiskuse eest kaitsmiseks kaetud õmblustega. Tugevdatud sääreotstega kombinesoon on kulumiskindel. Osaliselt ümbertöödeldud, tuulekindlast ja õhku läbilaskvast materjalist funktsionaalne kombinesoon hoiab noore sporditähe suusanõlvadel soojas ja aitab tal kuivaks jääda, aidates samal ajal higistamist vältida. Sile polüestervooder hõlbustab selgapanekut. Sirge lõikega kombinesoon on reguleeritava vöökohaga. Reguleeritavad mansetid ja sisemised lükramansetid muudavad kombinesooni veelgi soojemaks. Eemaldatav ja reguleeritav kapuuts kaitseb jaheda tuule eest ning tagab õues mängides ka lapse ohutuse. Trukkidega kinnitatud kapuuts eraldub takerdumise korral kergesti. Kaks lukuga taskut, varrukal suusapassi asku ning helkurdetailid, mis tagavad stiilselt kaitse. Stiilne kombinesoon on pori hülgavast materjalist, ent pesemise korral ka kuivatis kuivatatav. Keskkonnahoidliku toote märgisega bluesign®. Kõik toote komponendid vastavad bluesigni kriteeriumitele: tarbijale on tagatud maksimaalne ohutus, toote valmistamise protsessil on minimaalne mõju inimestele ning keskkonnale, loodusvarasid kasutatakse vastutustundlikult. 

Põhimaterjal: 50% polüestrit, 50% ümbertöödeldud polüestrit, polüuretaankattega.

Tugevdusmaterjal: 41% polüamiidi, polüuretaaniga lamineeritud, 59% ümbertöödeldud polüamiidi.

Voodri materjal: 55% ümbertöödeldud polüestrit, 45% polüestrit.

Soojustus: 90% ümbertöödeldud repreve-polüestrit, 10% ümbertöödeldud polüestrit.

Hooldamine: peske eraldi tagurpidi keeratuna. Tõmmake kinni lukud ja kinnitage takjakinnised. Ärge kasutage valgendusaineid sisaldavaid pesuvahendeid. Ärge kasutage pesupehmendit. Võtke tuulejakk pärast pesuprogrammi lõppu masinast välja, et vältida selle värvi muutumist. Võib kuivatada kuivatis või kuivatuskapis (temperatuurini 40 °C). 

WATERPROOF