Menüü

REIMA Pihatatar Blue Sky 6350

REIMA Pihatatar Blue Sky 6350

59,95 € 47,96 €

Õrn ning mugav, orgaanilisest puuvillast kampsun. Loodusest inspireeritud Pihatatar kampsun on kutse kogeda vaba ning maagilist suvehõngu!

Juunior riided*

  • 110-116
Tootekood: 536733-6350 Kaubamärk: REIMA Ühik: tk Laoseis: 1

Õrn ning mugav, orgaanilisest puuvillast kampsun. Loodusest inspireeritud Pihatatar kampsun on kutse kogeda vaba  ning maagilist suvehõngu!   

See laste kampsun on eksklusiivne toodang, valmistatud Euroopas, orgaanilisest puuvillast ja prantsuse froteest. Lastele meeldib selle kampsuni õrnus. Kasutatud puuvill on orgaaniline, kasvatatud ilma kahjulikkude kemikaalideta, sertifitseeritud nagu kõik muud Reima tooted. Rõivas ei sisalda kahjulikke aineid.

See toode on osa REIMA & Klaus Haapaniemi eksklusiivsest kollektsioonist!  Niitty stiil, mille autoriks on Klaus Haapaniemi, maailmakuulus kunstnik ja graafika disainer, kes on tuntud oma unikaalsete kujunduste ja maagilise soome rahvaliku stiili poolest.

  • Õrn, orgaaniline puuvill;
  • Elastsed varrukate mansetid;
  • Tikitud disain;
  • Materjal: 100% puuvill.

Hooldamine: pesta pahupidi pööratult koos sarnaste esemetega. Mitte kasutada pleegitusaineid sisaldavaid pesemisvahendeid. Mitte kasutada riide pehmendusaineid. 

Päritolumaa: Hiina / Itaalia / India / Vietnam.