Menüü

REIMA Parvin 5200037A Blooming Lilac

REIMA Parvin 5200037A Blooming Lilac

69,99 € 55,99 €

Väikelaste villane kõik-ühes, saab kanda siseruumides või vahekihina. Meriinovill tundub naha vastu pehme ja sobib ideaalselt teie lapse temperatuuri reguleerimiseks.

See hingav väikelaste villane Reima kõik-ühes on suurepärane vahekiht ülerõivaste all. Populaarsel stiilil on mugavad soonikkoes mansetid. Täispikk tõmblukk muudab tüki selga panemise lihtsaks ja lõuakaitse kaitseb õrnu kaelasid luku eest. Mugavuse suurendamiseks on selle kõik-ühes kõik õmblused õhukese lame konstruktsiooniga, mis ei hõõru.

Väikelaste villane kombinesoon;
Pehme, harjatud tagakülg lisasoojuse andmiseks;
Vill sobib ideaalselt temperatuuri reguleerimiseks;
Valmistatud Responsible Wool Standard sertifitseeritud villast. Reima on sertifitseeritud Control Unioni kaudu. CU 872203;
Pehmed, lamedad õmblused täiendava mugavuse tagamiseks: ei hõõrdu;
Tõmblukk muudab riietamise lihtsaks;
Peamine materjal: 80% vill, 20% polüester.

Juunior riided*

  • 104
  • 86
  • 122
Tootekood: 5200037A-5450 Kaubamärk: REIMA Ühik: tk Laoseis: 3

Väikelaste villane kõik-ühes, saab kanda siseruumides või vahekihina. Meriinovill tundub naha vastu pehme ja sobib ideaalselt teie lapse temperatuuri reguleerimiseks. See hingav väikelaste villane Reima kõik-ühes on suurepärane vahekiht ülerõivaste all. Populaarsel stiilil on mugavad soonikkoes mansetid. Täispikk tõmblukk muudab tüki selga panemise lihtsaks ja lõuakaitse kaitseb õrnu kaelasid luku eest. Mugavuse suurendamiseks on selle kõik-ühes kõik õmblused õhukese lame konstruktsiooniga, mis ei hõõru. Väikelaste villane kombinesoon; Pehme, harjatud tagakülg lisasoojuse andmiseks; Vill sobib ideaalselt temperatuuri reguleerimiseks; Valmistatud Responsible Wool Standard sertifitseeritud villast. Reima on sertifitseeritud Control Unioni kaudu. CU 872203; Pehmed, lamedad õmblused täiendava mugavuse tagamiseks: ei hõõrdu; Tõmblukk muudab riietamise lihtsaks; Peamine materjal: 80% vill, 20% polüester. Päritoluriik: Hiina / Itaalia / India / Vietnam.