Menüü

REIMA Nata Maize Yellow 2411

REIMA Nata Maize Yellow 2411

24,95 € 19,96 €

Lapsed näevad selle mütsiga lahedad välja ja tunnevad end hästi. Nokk kaitseb väikesi nägusid ja silmi kahjulike päiksekiirte eest. Laste müts on valmistatud õhku läbilaskvast pikeeriidest ning on tagant reguleeritav. Kauni mustri disainis Klaus Haapaniemi.

Müts*

Tootekood: 538113A-2411 Kaubamärk: REIMA Ühik: tk Laoseis: Läbi müüdud

Kerge stiilne laste nokamüts. Lapsed näevad selle mütsiga lahedad välja ja tunnevad end hästi. Nokk kaitseb väikesi nägusid ja silmi kahjulike päiksekiirte eest. Laste müts on valmistatud õhku läbilaskvast pikeeriidest ning on tagant reguleeritav. Kauni mustri disainis Klaus Haapaniemi.

Reima esimene koostööprojekt disaineriga on oma ainulaadsete rikkalike tööde ja maagilise Soome folklooristiili poolest tuntud maailmakuulsa kunstniku ja trükiste disaineri Klaus Haapaniemi loodud Niitty (kevadine põld). Kollektsiooniga tehakse laste pilgu läbi kummardus maailmale.

  • Mahepuuvillane pikeeriie;
  • Stiilne kaitsev nokk;
  • Põhimaterjal: 100% puuvill.

Hooldamine: pese koos sarnast värvi toodetega. Ära kasuta valgendusaineid sisaldavaid pesuvahendeid. Pärast pesuprogrammi lõppu võta müts masinast välja, et vältida värvi muutumist. Kuivata toatemperatuuril.

Päritoluriik: Hiina/Itaalia/India/Vietnam.