Menüü

REIMA Misam 5200039A Navy

REIMA Misam 5200039A Navy

49,95 € 34,96 €

Laste villased püksid, mis ühendavad villa soojuse ja harjatud reversi pehmuse. Kõige mõnusam vahekiht, mis võimalik saada, kuna vill sobib ideaalselt temperatuuri reguleerimiseks.

Need armsad väikelaste Reima villased püksid hoiavad külmal ajal püksid soojas ja harjatud sisemus tundub naha vastu ülipehme. Villased püksid on suurepärane valik talvevarustuse alla, kuna need on hingavad ja aitavad vältida laste higistamist. Soonilised äärised aitavad tagada suurepärase istuvuse ja neil on ka veidi kasvuruumi. Meeskond Mahini villase jakiga ülisooja riietuse saamiseks!

Pehme, harjatud tagakülg lisasoojuse andmiseks
Vill sobib ideaalselt temperatuuri reguleerimiseks
Pehmed, lamedad õmblused täiendava mugavuse tagamiseks: ei hõõrdu
Vöökohas ja sääreotstes soonik

Koostis: 80% meriinovill, 20% polüester.

Peske ja triikige pahupidi. Peske sarnaste värvidega. Ärge kasutage pleegitusainetega pesuaineid. Kujunda ümber kuivamiseks. Kokkutõmbumine 5%.

Juunior riided*

  • 98
Tootekood: 5200039A-6980 Kaubamärk: REIMA Ühik: tk Laoseis: 1

 

Laste villased püksid, mis ühendavad villa soojuse ja harjatud reversi pehmuse. Kõige mõnusam vahekiht, mis võimalik saada, kuna vill sobib ideaalselt temperatuuri reguleerimiseks. Need armsad väikelaste Reima villased püksid hoiavad külmal ajal püksid soojas ja harjatud sisemus tundub naha vastu ülipehme. Villased püksid on suurepärane valik talvevarustuse alla, kuna need on hingavad ja aitavad vältida laste higistamist. Soonilised äärised aitavad tagada suurepärase istuvuse ja neil on ka veidi kasvuruumi. Meeskond Mahini villase jakiga ülisooja riietuse saamiseks! Pehme, harjatud tagakülg lisasoojuse andmiseks Vill sobib ideaalselt temperatuuri reguleerimiseks Pehmed, lamedad õmblused täiendava mugavuse tagamiseks: ei hõõrdu Vöökohas ja sääreotstes soonik Koostis: 80% meriinovill, 20% polüester. Peske ja triikige pahupidi. Peske sarnaste värvidega. Ärge kasutage pleegitusainetega pesuaineid. Kujunda ümber kuivamiseks. Kokkutõmbumine 5%.