Menüü

Crocs™ Jurassic World Classic Clog Kid's Orange Zing

Crocs™ Jurassic World Classic Clog Kid's Orange Zing

39,99 € 31,99 €

Crocs™Jurassic World Classic Clog Kid's hoiab teie jalad mugavana kogu päeva. Crocs™ Classic on kerge puukingad meestele ja naistele. Nende kingade ergonoomiline itaaliapärane disain võimaldab teie jalal kergesti painutada ja loomulikult laieneda, et tagada maksimaalne mugavus.

Lapsed*

  • C9
Tootekood: 208848-83A Kaubamärk: CROCS Ühik: paar Laoseis: 4

Crocs™Jurassic World Classic Clog Kid's  hoiab teie jalad mugavana kogu päeva. Crocs™ Classic on kerge puukingad meestele ja naistele. Nende kingade ergonoomiline itaaliapärane disain võimaldab teie jalal kergesti painutada ja loomulikult laieneda, et tagada maksimaalne mugavus. Nagu Crocs™ originaalkingad, on ka need kergesti pealepandavad lihtsalt eemaldatavad vabaaja puukingad ruumikad. Kuid Crocs™ Classicu puukingad istuvad pisut tihedamalt – mitte nii palju kõnni ajal.

 

Crocs™ eksklusiivne croslite™ materjal muudab need rannakingad mugavaks. Crocs™ Classicu ranna- ja veesõbralike funktsioonide hulka kuulub ventilatsioon varbakarbi peal ja ümber, et vesi ja praht ära juhtida. croslite™-tallaalus vormub teie jala külge, et kohandada sobivust ja suurepärane kaare tugi. Croslite™ materjalil on lõhnakindel lisaeelised, mistõttu Crocs™ Classic on suurepärane veejalatsitena.

 

Võtke ette! Ostke paar Crocs™ Classicut, mis on ideaalne jalanõu randa või paati.