Menüü

REIMA Suksee 5300100B Sunset Pink

REIMA Suksee 5300100B Sunset Pink

19,99 € 15,99 €

Need soojad Merino segust laste villased sokid, mille sees on frotee, sobivad suurepäraselt sellisteks tegevusteks nagu mäesuusatamine.

Nendel värvilistel Merino segust laste pikkadel sokkidel on pehme frotee sees, nii et need sobivad ideaalselt suusasaabaste sees kandmiseks. Soojad, kuid kiiresti kuivavad ning tugevdatud talla, kanna ja varvastega Reima sokid on nii lõbusad kui ka funktsionaalsed.

Pehme, soe frotee sees maksimaalse mugavuse tagamiseks;
Tugevdatud tald, kand ja varvas;
Meriinovillasegu säilitab soojuse ka niiskena;
Jacquard kaunistus;
Soojusjuhtimine.

Peamine materjal: 62% meriinovill, 28% polüamiid, 9% polüpropüleen, 1% elastaan

Peske sarnaste värvidega. Ärge kasutage pleegitusainetega pesuaineid. Ärge kasutage pesupehmendajat. Kokkutõmbumine 5%.

Päritoluriik: Hiina/ Itaalia/ India/ Vietnam.

Sokid*

  • 22/25
  • 38/41
Tootekood: 5300100B-4371 Kaubamärk: REIMA Ühik: paar Laoseis: 6

Need soojad Merino segust laste villased sokid, mille sees on frotee, sobivad suurepäraselt sellisteks tegevusteks nagu mäesuusatamine. Nendel värvilistel Merino segust laste pikkadel sokkidel on pehme frotee sees, nii et need sobivad ideaalselt suusasaabaste sees kandmiseks. Soojad, kuid kiiresti kuivavad ning tugevdatud talla, kanna ja varvastega Reima sokid on nii lõbusad kui ka funktsionaalsed. Pehme, soe frotee sees maksimaalse mugavuse tagamiseks; Tugevdatud tald, kand ja varvas; Meriinovillasegu säilitab soojuse ka niiskena; Jacquard kaunistus; Soojusjuhtimine. Peamine materjal: 62% meriinovill, 28% polüamiid, 9% polüpropüleen, 1% elastaan Peske sarnaste värvidega. Ärge kasutage pleegitusainetega pesuaineid. Ärge kasutage pesupehmendajat. Kokkutõmbumine 5%. Päritoluriik: Hiina/ Itaalia/ India/ Vietnam.