Menüü

REIMA Puhuri 5100116B Navy

REIMA Puhuri 5100116B Navy

119,99 € 95,99 €

Reimatec väikelaste kerge lumeülikond. Vee- ja tuulekindel, seega on see suurepärane päevadeks väljas viibimiseks. Sellel on isoleeritud iste ja pikk tõmblukk.

Nüüd on siin lihtne Reima talvine lumekostüüm väikelastele. Selle õmblused on tihendatud, et vett välja ei pääseks, ning bluesign®-i heakskiidetud materjalil on suurepärane vett ja mustust hülgav materjal.

Juunior riided*

  • 92
  • 98
Tootekood: 5100116B-6982 Kaubamärk: REIMA Laoseis: 7

Reimatec väikelaste kerge lumeülikond. Vee- ja tuulekindel, seega on see suurepärane päevadeks väljas viibimiseks. Sellel on isoleeritud iste ja pikk tõmblukk. Nüüd on siin lihtne Reima talvine lumekostüüm väikelastele. Selle õmblused on tihendatud, et vett välja ei pääseks, ning bluesign®-i heakskiidetud materjalil on suurepärane vett ja mustust hülgav materjal. Isoleeritud iste hoiab kõik-ühes sees soojust, kui väikesed lapsed lumes mängivad. Sile vooder ja pikk tõmblukk muudavad selle laste talvise kombinesooni riietamise imelihtsaks, samas kui väike lukuga tasku hoiab aardeid turvaliselt.        Kõik õmblused on veekindlad        Vastupidav materjal        Soojustatud iste        Fellex® isolatsioon        Sile polüestervooder        Turvaline, eemaldatav kapuuts        Elastsed mansetid ja sääreotsad        Tõmblukuga tasku        Pikk tõmblukk hõlbustab riietumist        Eemaldatavad, vastupidavad silikoonist jalaaasad Peamine materjal: 52% taaskasutatud polüester, polüuretaankate, 48% polüester. Voodri materjal: 55% taaskasutatud polüester, 45% polüester. Isolatsioon: 90% taaskasutatud polüester, 10% taaskasutatud polüester. Hooldus: pesta eraldi tagurpidi. Sulgege tõmblukud ja takjapaelad. Ärge kasutage pleegitusainetega pesuaineid. Ärge kasutage pesupehmendajat. Eemaldage rõivas pärast pesuprogrammi lõppu, et vältida värvimuutust. Lubatud trummelkuivatus või kuivatuskapp (max 40 °C).