Buff ei ole ainult kaelussall

Meie veebipoodi on müügile saabunud 2016/2017 BUFF talve kollektsioon. Paljud brändid ja noname firmad müüvad erinevaid kalussalle, mis sarnanevad orginaaltootele. Kindlasti olete kokku puutunud.

Buff on mitmeotstarbeline, funktsionaalne ja kvaliteetne peakate, mida on võimalik kanda erineval viisil ning erinevates olukordades.

Buffi kasutamine on lihtne ja seda on võimalik kanda väga paljudel erinevatel viisidel - nimelt: pearätina, mütsina, bandanana, peapaelana, sallina, juuksepaelana, näomaskina, käepaelana, kiivri all tuulekaitsena jne. Toodet kasutatakse vaba aja tegevustel, jalgrattasõidul, matkal, kalapüügil, jahil, mootorratta sõidul, purjetamisel, suusatamisel jne. Buff kaitseb tuule, külma, tolmu ja päikese eest.

Toode on õmblusteta ning selle valmistamisel on kasutatud vaid kõige kvaliteetsemaid materjale: Coolmax, Polartec, Windstopper, High loft Polartec. Kõik tooted on Polygene töödeldud. Selline töötlemine takistab higistamisel bakterite lisandumist ning ebameeldiva lõhna tekkimist.

Aga kas teadsite,et BUFF pakub ka väga lahedaid mütse lastele, mis  tõstab nunnumeetri näidikud lakke?

 

Roosa_buff_müts                           pingviin_buff-müts                              

 

Lisaks on lai valik naistele edevaid, ilusaid ja värvilisi Polar BUFF kaelussalle talviseks hooajaks. Buff on ilma õmblusteta, mis on pehme ka kõige õrnema naha vastas.

                                           

 

Kevade poole lisame siia ka Orginaal BUFF´e, mis kaitsevad kurku kevadiste tuulte eest ja reguleerivad kehtemperatuuri.

 

Buffi toote tunneb ära tootel oleva Buff logo järgi. 

Buff tootemärk ning kasutusjuhendi sümbolid on registreeritud ja kaitstud kaubamärgid.

Kommentaarid