Ligo mid DX jr trekking shoe, Black

Ligo mid DX jr trekking shoe, Black

69,95 € 34,98 €

Pahkluuni softshell veekindlad sportlikud saapad lastele, mis sobivad aktiivsele liikuvale lapsele, et õues oleks mugav ja kerge liikuda. Veekindel DrymaxX membraan laseb jalal hingata ja niiskuse jalast eemale tõrjuda - see tähendab ainult ühte, lapsel on jalad kuivad ja ei hakka külmetama. Paindlik ja tugeva musteriga kummist välistald vähendab oluliselt libisemise ohtu.

Lapsed*

Tootekood: 054-1988-P99 Kaubamärk: Halti Laoseis: Laost otsas
Pahkluuni softshell veekindlad sportlikud saapad lastele, mis sobivad aktiivsele liikuvale lapsele, et õues oleks mugav ja kerge liikuda. Veekindel DrymaxX membraan laseb jalal hingata ja niiskuse jalast eemale tõrjuda -  see tähendab ainult ühte, lapsel on jalad kuivad ja ei hakka külmetama. Paindlik ja tugeva musteriga kummist välistald vähendab oluliselt libisemise ohtu.
Pealismaterjal on helkiv, mis meie pimedal talvisel ajal ei võimalda lapsel nähtamatuks jääda. Veekindel DrymaxX sokkmembraan hoiab jala kuivana, soe fliisvooder soojana. Kummine tugeva mustriga välistald haakub maapinnaga ja takistab libisemist. Venivad ja elastsed peaelad ning ülaosas takjariba, mis aitab jalatsit kergelt jalga panna ja jalast võtta.
 
 
  • Materjal 1: Võrk/PU,  pealmine pind on helkiv
  • Materjal 2: DrymaxX
  • Vooder: soe fliisist vooder
  • Välistald: Phylon vahetalde, kummist välistald
  • Sisetald: Eemaldatav, anatoomiliselt disainnitud sisetald
  • Tehnoloogia: DrymaxX®